Rekomendacje

6.04.2014 Łask

Kupiłem niedawno zbiornik od firmy DĄB-BET, zależało mi na gwarancji szczelności bo mam mokry teren. Wstawiali w wodę i jest faktycznie szczelne. Wygląda na to, że mają dobry jakościowo produkt i są wiarygodni. Myślę, że SĄ WARCI POLECENIA dlatego piszę. Nasłuchałem się o tych szambiarzach różnych historii, wszyscy zapewniają, że szczelne, pełna dokumentacja a co do czego, to nie można się doprosić do usunięcia przecieku jeśli nachodzi. CHCESZ MIEĆ PEWNY ZBIORNIK? KUPUJ U NICH!!!

24.02.2015 Lipno

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu szamba od DĄB-BET, nie lubię zachwalać, ale jeżeli mi nie nachodzi w mokrym terenie to może kogoś zachęci ten fakt, mnie akurat zachęcił znajomy bo kilka miesięcy wcześniej kupił u nich szambo i wszystko ok a też ma mokry teren. Może warci są polecenia...

4.04.2015 Końskie

Wstawiali nam szambo, pełen profesjonalizm, jesteśmy bardzo zadowoleni, szambo szczelne, polecam.

11.06.2015 Puławy

Współpracujemy od kilku lat, nie jeden zbiornik już od nich kupiłem, zawsze wszystko ok. POLECAM...

6.03.2015 Przasnysz

Polecam Firmę! Przyjemny właściciel i konkretny. Towar ok.

6.10.2014 Olkusz

Jestem zadowolony z zakupu u nich szamba. Właściciel, fajny gość, dobrze się z nim gadało, obsługa też ok. Ładnie zamontowali, nie nachodzi zbiornik. Nie mam żadnych uwag!

3.04.2014 Mława

Jestem bardzo zadowolony z szamb zakupionych w Firmie DĄB-BET. Wstawiali mi 4 x 10m3, wszystko ok, profesjonalna obsługa, dokładne wykonanie montażu klejem, podłączyli mi nawet gratis. I najważniejsza sprawa, że SZCZELNE. Firma WARTA POLECENIA!!!

31.08.2014 Hrubieszów

Zakupiłem od tej Firmy w zeszłym roku szambo, szczelniutkie. Poleciłem sąsiadowi, kupił i też żadnego przecieku. Widać, że dobrze zrobione, pracownik ciężko miał wykuć otwór w betonie młotem udarowym. I ten właściciel wydaje się być fajnym gościem. Wydaje mi się, że zajdą daleko.... Szczerze polecam.